Spausdinti

Apsilankykite pas akių priežiūros specialistą.

Svarbu reguliariai lankytis pas akių priežiūros specialistą, kad pasirūpintumėte savo akių ir bendra sveikata.

Akys pasako apie sveikatą žymiai daugiau nei tik tai, ar regėjimas geras ar ne. Reguliarus lankymasis pas akių priežiūros specialistą padės palaikyti gerą regėjimą, išvengti akių ligų ir net nustatyti kitas sveikatos problemas. Atminkite, kad kai kurie sutrikimai gali likti ilgai nepastebėti. Jei skundžiatės neaiškiu / laikinai susilpnėjusiu matymu, galvos skausmu akių perštėjimu ir pan., apsilankykite pas akių priežiūros specialistą. Praleistas akių regėjimo patikrinimas – tai praleista galimybė nustatyti galimas sveikatos problemas, tokias kaip diabetas ar aukštas kraujospūdis ar didelis cholesterolio kiekis kraujyje, kurių ankstyvieji požymiai dažnai pastebimi akyse. Nuolatinė akių patikra gali užkirsti kelią šioms problemoms, kol jos dar nepadarė nepataisomos žalos akims ir sveikatai.

„Optikos pasaulio" salonuose dirba kvalifikuoti akių priežiūros specialistai su nauja bei modernia oftalmologine įranga.

Gydomieji kabinetai

Dėl gydomųjų kabinetų darbo laiko skambinti tel. 8 675 05 116 arba 8 655 25 520 (darbo dienomis 8:00-17:00 val.).Susiję straipsniai:
»  Optikos salonai 
»  Akiniai
»  Akiniai nuo saulės
»  Kontaktiniai lęšiai

 

Naujienlaiškio prenumerata
Info Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!