Didžiausias optikų tinklas Lietuvoje.

Atspausdinta iš www.optikospasaulis.lt

Akinių lęšių priežiūros priemonės ir aksesuarai jūsų akiniams

Korekcinius, saulės akinių lęšius „Optikos pasaulis“ pataria saugoti pasitelkiant akinių priežiūros priemones akiniams: akinių valiklius, akiniams valyti skirtas servetėles, akinių dėklus, grandinėles ir virvutes.

Akinių priežiūros priemonės:

Akinių dėklai akinių dėklai

„Optikos pasaulis“ siūlo didelį plastmasinių, metalinių, medžiaginių, odinių ir dirbtinės odos akinių dėklų pasirinkimą. Akinių dėklų skiriamasis bruožas yra pagrindinių apsaugos reikalavimų atitikimas. Akinių dėklas turi ne tik patikimai apsaugoti akinius, kad jie nesibraižytų ar nesideformuotų, bet kartu dėklas turi būti tvirtas, patogus ir, žinoma, madingas. Akinių nenaudojant  būtina juos laikyti lęšiais žemyn akiniams skirtuose
dėkluose.Akinių valiklisAkinių valikliai

Akinių priežiūrai „Optikos pasaulis“ rekomenduoja itališką akinių valiklį. Tai augalinės kilmės tirpalas su antistatiniu poveikiu. Šis tirpalas tinka lęšiams su antirefleksine danga, gerai valo ir apsaugo akinius nuo rasojimo bei greitai nuo lęšių pašalina riebalines dėmes. „Optikos pasaulis“ siūlo 28 ml ir 33 ml talpos akinių valiklį .  Norint gerai nuvalyti akinių lęšius reikia minėtą tirpalą papurkšti ant akinių lęšių ir nuvalyti  akiniams valyti skirta servetėle.

Servetėlės akinių priežiūraiAkinių servetėlės

Nešvarius akinių lęšius patartina valyti akiniams valyti skirtomis servetėlėmis. „Optikos pasaulio“ parduotuvėse parduodamas servetėles galima skalbti, tik nepatariama naudoti skalbinių  minkštiklio ir lyginti.


Grandinėlės ir virvutės

Akinių nešiotojai turėtų nepamiršti  dar vieno aksesuaro – grandinėlės ar virvutės. Stilingos grandinėlės ar virvutės padarys originalius bet kuriuos akinius. Tai aksesuaras, kuris apsaugos akinius nuo susibraižymo, deformavimosi, netikėto nukritimo ant žemės  bei nuolatinės paieškos, nes dažnai klientai skundžiasi - "kaip sunku surasti akinius be akinių".

Atgal


Optikos pasaulis   |   Akcijos   |   Akiniai   |   Saulės akiniai   |   Kontaktiniai lęšiai   |   Akių priežiūra   |   Optikos salonai   |   Kontaktai   |   Apie mus   |   Privatumo politika
Visos teisės saugomos © UAB OPTIKOS PASAULIS, 2006-2018
UAB OPTIKOS PASAULIS tinklalapyje paskelbtą tekstinę ir grafinę informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse bei kitaip platinti mūsų informaciją bet kokiu pavidalu negavus raštiško sutikimo. Gavus sutikimą, privaloma nurodyti www.optikospasaulis.lt tinklalapį kaip šaltinį.