Spausdinti

Kontaktinių lęšių valymas

 

Kontaktinių lęšių valymas

Ar žinote, kad tinkamas lęšių valymas ir skalavimas, gali pašalinti iki 90% bakterijų? Geriausia minkštus kontaktinius lęšius valyti ir dezinfekuoti iškart išsiėmus. Pasidėjus kontaktinį lęšį ant švaraus bei sauso delno užlašinkite keletą lašų valomojo tirpalo ir mažuoju piršteliu švelniai patrinkite vidinį bei išorinį kiekvieno lęšio paviršių. Kruopščiai nuskalaukite lęšius tirpalu ir įsidėkite į dėklą. Pripildykite kiekvieną skyrelį tirpalu, užsukite dangtelius ir palikite lęšius mirkti, kol turėsite pakeisti tirpalą, kaip nurodyta tirpalo naudojimo instrukcijoje.

Visada atidžiai perskaitykite ir remkitės naudojimosi instrukcija, kuri yra kontaktinių lęšių tirpalo pakuotėje.

Tinkama lęšių dėklo priežiūra yra svarbus, bet dažniausiai užmirštamas lęšių higienos aspektas. Kiekvieną dieną keičiant lęšius iš dėklo išpilkite seną tirpalą, praskalaukite švariu tirpaku ir išdžiovinkite (mikroorganizmai negali daugintis sausumos sąlygomis).

Palikite dėklą džiūti sausoje aplinkoje (geriau miegamajame nei vonioje) ir apverstą, kad neužterštumėte jo. Dėklus turėtumėte keisti dažnai, geriausia – kas mėnesį.

Jūsų akių priežiūros specialistas suteiks daugiau informacijos apie tinkamų valymo procedūrų laikymosi svarbą. Jei nuoseklai laikysitės rekomendacijų, mėgausitės kantaktinių lęšių patogumu ir geru regėjimu, be jokių problemų.
Susiję straipsniai:
» Kontaktiniai lęšiai

Pasidalinkite savo žiniomis.
Jei, perskaitę šį straipsnį sužinojote kažką naujo, tikėtina, kad ši informacija bus naudinga ir Jūsų šeimos nariams ar draugams. Pasidalinkite šiomis žiniomis su žmonėmis, kuriais rūpinatės.

 

Naujienlaiškio prenumerata
Info Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!